Coporate Profiles

Op.Dr.Fatih Dağdelen Estetik cerrahinin ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle de günümüzün insanı, güzellik adına kendi kendini tepeden tırnağa değiştirebilecek duruma geldi. Ülkemizde de plastik cerrahi son yıllarda büyük adımlarla ilerledi.. Artık Kimse yurtdışında çalıameliyat olmayı düşünmüyor. Ülke sınırları içerisinde birçok uzman bu işi başarılı bir şekilde yapıyor.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen plastik cerrahide ülkemizde önemli gelişmelerin olduğunu ve hastaların sayısının her geçen gün arttığını belirtiyor.

EĞİTİM: 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirmiş, 1993-1994 tarihleri arası Şanlıurfa Halfeti Merkezi Sağlık Grup Başkanlığı hizmetinde bulunmuş. 1994-1996 Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Acil Bölüm direktörlüğü yapmış, 1996-2002 tarihleri arasında Kayseri Erciyes Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Özel Estetik Plastik cerrahi kliniğinde görev yapmıştır. 2003 Nisan -2003 kasım tarihleri arasında Medipol Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği direktörlüğü ve 2003-2004 tarihleri arasında Özel Çengelköy Hastanesi Plastik ve Cerrahi Kliniğinde görev yapmıştır. 2004 Dora Klinik Estetik ve Plastik cerrahi merkezini kurmuş ve halen devam etmektedir.

YURTDIŞI EĞİTİM New Jersey – (Dr.Gregory Pistone) Saç Ekimi Eğitimi - A.B.D almıştır. KURSLAR Euraps Meme Cerrahisi Kursu. Mayıs 2006, İstanbul Meme Cerrahisi Kursu, Estetik Plastik Cerrahi Kongresi 2006, İstanbul Maksillofasyal Cerrahi ve Distraksiyon Kursu, Hacettepe Üniversitesi, 2003 Estetik Noninvaziv yöntemler; Vakıf Gureba Hastanesi Mikrocerrahi International Symposium and Workshop- Mersin 2001 Maxillofasyal Cerrahi Workshop GATA, Ankara 2003 ANA UZMANLIK ALANLARI Saç Ekimi, Burun , Meme, Vücut , Yüz , Genital Bölge Estetiği ve yara-yanık konularıdır. Op. Dr. Fatih Dağdelen sık sık yurtiçi ve yurtdışı (Amerika-İngiltere)eğitim programlarına katılmış ve katıldığı uluslararası kongrelerde estetik-plastik cerrahisindeki en son gelişmeleri yakından takip ederek, sağlık sektöründeki günlük değişen trendleri yakalamayı hedef almıştır. Bu yenilikleri Dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye ye getirmek ve kendisine başvuran kişilere uygulamayı prensip edinmiştir. Türkiye de yapmış olduğu operasyon sonuçları nedeniyle hem Plastik Cerrahi camiasından hem de basından çok ilgi görmüştür.

Anasayfa

Estetik Kategorileri

Estetik Operasyonların başarısı hastanın Estetik Cerrahından ne beklediği Estetik Cerrahın da hastaya ne yapabileceğidir.

Estetik   Burun Estetiği   Göğüs Estetiği   Karın Germe   Burun Ameliyatı   Özel Hastane  Estetik  Estetik   Hastane   Özel Hastaneler  Estetik  Cerrahi  Liposuction Burun Estetiği Meme Estetiği Botox Estetik Cerrah